Datum/Tijd
zo 26/10/2025 - wo 05/11/2025
Hele dag
Retraite
Locatie
Dahab
Categorieën
Breathwork – Kundalini Yoga – 26/10 – 5/11 2025
Deze Yogaretraite gaat door in Egypte, Dahab – Sinaïberg – Gizeh Piramides.
We maken van 26/10 t/m 05/11/25 een spirituele reis door Egypte.
De retraite start op zondagavond 26/10 om 19u met diner en kennismaking.
Van Maandagochtend t/m vrijdagochtend starten de yogakriyas met in de avond Elw met Breathwork. en eindigt op woensdag 5/11 in Cairo ‘s ochtends na onze laatste yoga sessie en ronden we samen af.
Van maandag t/m donderdag: Kundalini Yoga met elke dag een andere chakra die we in balans brengen door Yoga & pranayama, 8 am t/m 9:30 am.
Brunch om 9u30 en vrij om te genieten van lekkere weer en waar je zin in hebt.
Emotioneel Lichaamswerk en Breathwork: van 4:30 pm t/m 19 pm.
Vrijdag 31/10 na de Kundalini Yoga vertrekken we met de jeep naar de Sinaï woestijn, We trekken door een adembenemende canyon om nadien van een lekkere lunch te genieten bij Bedoeïenen. Daarna rijden we naar onze finale bestemming in de Sinaï woestijn.
We overnachten in de woestijn onder de heldere sterrenhemel in tenten of open lucht, vrije keuze. Ochtendyoga in de woestijn en aansluitende brunch.
Zaterdag 1/11 zetten we onze tocht verder naar het St. Catharina klooster aan de voet van Heilige Sinaï berg. We verblijven in een Bedouin Camp.
Het orthodoxe Sint Catharina klooster ligt aan de voet van de berg Horeb in Egypte. Volgens de bijbel ontving Mozes op deze berg de Tien Geboden. Het klooster werd gebouwd in de 6e eeuw. Het is het oudste christelijke klooster ter wereld dat nog steeds wordt gebruikt als klooster. Het is een belangrijke plek voor het christendom, maar ook heilig voor moslims en joden. Door de afgelegen ligging zijn het klooster en zijn omgeving al eeuwenlang goed bewaard gebleven.
Zondag 2/11 vertrek naar Cairo – Gizeh: We verblijven aan de voet van de Sfinks en de grote Piramides!!
Maandag 3/11: Piramides en Sfinks
Dinsdag 4/11: Visit Cairo – The Citadel – The Parc Al-Azhar Park
Woensdag 5/11: Afronding na het ontbijt en back home…
Inbegrepen: Alle overnachtingen in de verschillende hotels en Bedoeïnen campen met ontbijt of brunch.
Woestijntrip met overnachting in tenten met lunch en diner.
Vervoer naar St.Catharina klooster en verblijf in kamers in Bedoeïnen Camp met ontbijt.
Vervoer naar de luchthaven (Sharm El Sjeik)
Binnenvlucht van Sharm El Sjeik naar Cairo.
Verblijf 3 nachten in hotel vlakbij de piramides met ontbijt.
Niet inbegrepen:
Heen en terugvlucht naar Egypte.
Inkomtickets voor St Catharina klooster, Sinaï Mountain, Piramides, Sfinks, Parken en reservaten waar inkom gevraagd wordt. Fooien.
We starten in Dahab:
Dahab betekent Goud, naar de gouden stranden die daar zo overvloedig zijn. Deze plaats in Egypte is echt wel bijzonder. De combinatie van de Sinaï woestijn, Rode Zee aan de Golf van Aqaba nodigen je uit om je onder te dompelen in alle kleuren blauw met een prachtige koraal en uitzicht op Saoedi-Arabië en Jordanië. Met bergen die je bij zonsondergang betoveren met hun paars-roze kleuren, een super ontspannen sfeer in het dorp met reuring in het centrum met de bazaar en oneindig veel restaurantjes met de gekleurde kussens en lage tafels om te ontspannen en heerlijk te eten, adembenemende zonsopgangen, oogverblindende zonsondergangen. En in de omgeving de oorverdovende stilte van de woestijn met wit zand en prachtige rotsen, de ontmoetingen met de bedoeïenen die daar wonen in verbinding met de natuur, het gevoel van ruimte in de bergen waar de sterren zo helder schijnen.
Wat kan deze retraite je brengen?!
Het is voor de 6e keer dat ik deze retraite geef en door de inzichten en transformaties die de deelnemers telkens ervaren, merken ze zelf wat het met ze doet en integreren dit in hun leven.
De droge zeelucht van de Rode Zee, de Sinaï woestijn en de hogere lichtfrequentie in Egypte geeft je daarbij nog een extra boost!
Het is mogelijk om een dag of meerdere dagen vroeger toe te komen of langer te blijven. Ideaal om deze diepgaande retraite intenser te beleven.
Je verblijft in het gezellig Familiehotel Coral Coast of in het nieuwe luxe hotel daarnaast Nour, alle kamers zijn licht en ruim, met zicht op zee, incl. douche en wc.
Kamers in ’t NOUR hotel
Kamers Coral Coast:
Ik ben een liefhebber van Egypte, vooral in de winter. Relatief dichtbij met zachte temperaturen (april +- 27°) en bijna nooit regen! Ik kom al meer dan 20 jaar naar Egypte, maar de laatste jaren kom ik steeds terug naar Dahab. Dit Bedoeïenen dorp, gelegen aan de Rode Zee is echt wel een pareltje. In de jaren 70 was dit een hippie plek van de Israëlische jongeren. En is uitgegroeid tot een mooie community van mensen met verschillende nationaliteiten. In de winter komen hier ook veel yogi’s, jonge mensen, kunstenaars en levensgenieters naar deze plek.
.
.
.
Inschrijven
Meld je aan als je al een account hebt.